Модель: T-XMER7430750/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430750/1A
Опис
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430750/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 26mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach o odpowiednich przekrojach.
Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,2 dla maksymalnego obciążenia 20VA, 0,5 dla 20VA oraz 1 dla 30VA. Konstrukcja elementu pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 15mmx20mm, 20mmx20mm oraz 30mmx15mm.