Модель: T-XMER7430500/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430500/5A
Опис
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430
Przekładnik prądowy 500/5A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 500A do prądu wtórnego o wartości 5A. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na montaż na przewodach lub szynach o odpowiednich gabarytach.
Parametry dokładności urządzenia zależą od obciążenia znamionowego i wynoszą: klasa 0,2 przy maksymalnie 10VA, klasa 0,5 przy maksymalnie 15VA oraz klasa 1 przy maksymalnie 20VA. Przekładnik przystosowany jest do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mmx20mm, 20mmx20mm oraz 30mmx15mm.