Модель: T-XMER7430400/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430400/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 26mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach prądowych o wymiarach 15mmx20mm, 20mmx20mm oraz 30mmx15mm.