Модель: T-XMER7430300/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY oferuje prąd wejściowy o wartości 300A oraz prąd wyjściowy 1A. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 15mmx20mm, 20mmx20mm oraz 30mmx15mm.