Модель: T-XMER7430150/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430150/5A
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 150A i prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 26mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach o odpowiednich gabarytach.
Parametry dokładności urządzenia zależą od obciążenia znamionowego i wynoszą: klasa 0,2 przy maksymalnie 1,5VA, klasa 0,5 przy maksymalnie 5VA oraz klasa 1 przy maksymalnie 7,5VA. Konstrukcja pozwala na instalację na szynach prądowych o wymiarach 15mm x 20mm, 20mm x 20mm lub 30mm x 15mm.