Модель: T-XMER7430125/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy Sifam Tinsley XMER7430125/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Średnica wewnętrzna urządzenia wynosi 26mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 15mm x 20mm, 20mm x 20mm oraz 30mm x 15mm.