Модель: T-XMER62R50/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R50/1A
Опис
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R50/1A służy do transformacji prądów pierwotnych o wartości 50A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA.
Element został przystosowany do montażu przykręcanego, a dzięki zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów możliwa jest instalacja na szynie DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 22,5mm, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodów podczas montażu w instalacjach elektrycznych.