Модель: T-XMER62R300/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XMER62R300/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 300A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 15VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm, co pozwala na montaż na przewodach o określonym przekroju. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża, natomiast w przypadku pracy w rozdzielnicach dostępna jest opcja montażu na szynę DIN.