Модель: T-XMER62R125/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XMER62R125/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 5VA. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 22,5mm.