Модель: T-XMER6240800/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,2/0,5/1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240800/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2, 0,5 oraz 1 przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 31mm, co pozwala na prowadzenie przewodów lub szyn. Urządzenie jest dostosowane do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm.