Модель: T-XMER6240750/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240750/5A
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2/0,5/1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,2, 0,5 lub 1, przy czym dla każdej z tych klas maksymalne obciążenie wynosi 10VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu przykręcanego. Wewnętrzna średnica otworu wynosi 31mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 15mmx30mm, 30mmx20mm oraz 40mmx10mm.