Модель: T-XMER6240750/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240750/1A
Опис
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,2, 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 750A do wartości wyjściowej 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2, 0,5 oraz 1 przy maksymalnym obciążeniu 10VA. Konstrukcja pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm.
Element wyposażony jest w otwór o średnicy wewnętrznej 31mm, umożliwiający wygodny montaż przewodu głównego. Sposób mocowania komponentu został zaprojektowany jako przykręcany, co zapewnia stabilność instalacji w rozdzielniach i układach pomiarowych.