Модель: T-XMER6240600/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240600/5A
Опис
Przekładnik prądowy Sifam Tinsley XMER 62-40
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji wysokich wartości prądu pierwotnego 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym 7,5VA, klasę 0,5 przy 7,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany w układach pomiarowych. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 31mm oraz obsługuje szyny prądowe o wymiarach 15mmx30mm, 30mmx20mm oraz 40mmx10mm.