Модель: T-XMER6240600/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,2/0,5/1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240600/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,2 oraz 0,5 osiągalne są przy maksymalnym obciążeniu 7,5VA, natomiast klasa 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany. Przekładnik posiada otwór o średnicy wewnętrznej 31mm oraz jest dostosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mmx30mm, 30mmx20mm lub 40mmx10mm.