Модель: T-XMER6240500/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 5VA, klasą 0,5 przy 5VA oraz klasą 1 przy 7,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Przekładnik przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mmx30mm, 30mmx20mm oraz 40mmx10mm. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 31mm.