Модель: T-XMER6240400/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do pomiaru prądu wejściowego o wartości 400A z przetworzeniem na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA, klasę 0,5 przy 5VA oraz klasę 1 przy 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 31mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm.