Модель: T-XMER6240300/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 300A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,2 dla maksymalnie 1,5VA, 0,5 dla 5VA oraz 1 dla 5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany w układach pomiarowych. Element posiada otwór o średnicy wewnętrznej 31mm oraz jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm.