Модель: T-XMER6240300/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się zróżnicowaną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,2 dla maksymalnie 1,5VA, 0,5 dla 5VA oraz 1 dla 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 31mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm.