Модель: T-XMER6240250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,2 przy maksymalnej mocy 1,5VA, 0,5 przy 2,5VA oraz 1 przy 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 31mm oraz jest dostosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mmx30mm, 30mmx20mm lub 40mmx10mm.