Модель: T-XMER6240200/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240200/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu przykręcanego. Przekładnik posiada otwór o średnicy wewnętrznej 31mm, co umożliwia współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm.