Модель: T-XMER6240150/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240150/5A
Опис
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym wynoszącym maksymalnie 2,5VA. Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany w układach pomiarowych.
Komponent posiada średnicę wewnętrzną 31mm oraz przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm lub 40mm x 10mm. Pozwala to na zastosowanie przekładnika w różnych konfiguracjach technicznych wymagających stabilnego przekładu prądowego.