Модель: T-XMER6240150/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.271 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240150/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 2,5VA.
Konstrukcja elementu przeznaczona jest do montażu przykręcanego. Przekładnik przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm, a jego otwór wewnętrzny posiada średnicę 31mm.