Модель: T-XMER6240125/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER6240125/5A
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 125A do wartości wtórnej 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu poprzez przykręcanie. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 31mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 30mm, 30mm x 20mm oraz 40mm x 10mm.