Модель: T-XMER623050600/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050600/5A
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o przełożeniu wejściowym 600A oraz wyjściowym 5A jest przystosowany do pomiarów w instalacjach elektrycznych. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym 10VA, klasę 0,5 przy obciążeniu do 20VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 30VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany bezpośrednio w układzie. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm oraz jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 10mm x 30mm lub 30mm x 10mm.