Модель: T-XMER623050500/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, średnica wewnętrzna 28mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050500/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 10mm x 30mm.
Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 7,5VA, 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz 1 przy obciążeniu do 30VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm.