Модель: T-XMER623050300/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie oferuje różne klasy dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 5VA, klasa 0,5 przy 15VA oraz klasa 1 przy 15VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany w układach zasilania i pomiarowych. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm, natomiast wymiary szyny prądowej obsługiwanej przez przekładnik to 10mm x 30mm lub 30mm x 10mm.