Модель: T-XMER623050300/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY oferuje prąd wejściowy o wartości 300A oraz prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 5VA, klasą 0,5 przy 15VA oraz klasą 1 przy 15VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany na szynach prądowych o wymiarach 10mm x 30mm lub 30mm x 10mm. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm, co pozwala na odpowiednie przeprowadzenie przewodu fazowego przez rdzeń przekładnika.