Модель: T-XMER623050250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XMER623050250/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie oferuje różne klasy dokładności w zależności od obciążenia znamionowego: klasa 0,2 przy maksymalnie 5VA, klasa 0,5 przy maksymalnie 15VA oraz klasa 1 przy maksymalnie 15VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu przykręcanego. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 28mm, a wymiary szyny prądowej obsługiwanej przez to urządzenie to 10mm na 30mm lub 30mm na 10mm.