Модель: T-XMER623050125/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY z serii XMER 62-30 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia, oferując klasę 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,25VA oraz klasy 0,5 i 1 przy maksymalnym obciążeniu 5VA.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego. Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm oraz jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 10mm x 30mm lub 30mm x 10mm.