Модель: T-XMER623050100/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623050100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy serii XMER 62-30 służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,25VA, klasę 0,5 przy 5VA oraz klasę 1 przy 5VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu przykręcanego. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm, co pozwala na obsługę szyn prądowych o wymiarach 10mm x 30mm lub 30mm x 10mm.