Модель: T-XMER623040800/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY oferuje przetworzenie prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm. W zależności od obciążenia znamionowego, przekładnik osiąga różne klasy dokładności: klasę 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 10VA, klasę 0,5 przy 15VA oraz klasę 1 przy 15VA.