Модель: T-XMER623040750/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040750/5A
Опис
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER6230
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm.