Модель: T-XMER623040750/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040750/1A
Опис
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 750A oraz wyjściowym 1A przeznaczony jest do transformacji wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm. W zależności od obciążenia, klasa dokładności wynosi 0,2 przy maksymalnie 10VA, 0,5 przy maksymalnie 15VA oraz 1 przy maksymalnie 15VA.