Модель: T-XMER623040600/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, średnica wewnętrzna 30,5mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040600/1A przeznaczony jest do przekształcania prądu wejściowego o natężeniu 600A na prąd wyjściowy 1A. Średnica wewnętrzna urządzenia wynosi 30,5mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm.