Модель: T-XMER623040500/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY z serii XMER 62-30 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5 mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20 mm, 25x25 mm oraz 30x10 mm.