Модель: T-XMER623040400/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, średnica wewnętrzna 30,5mm
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądów o wysokim natężeniu wejściowym 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm.