Модель: T-XMER623040300/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 300A i wyjściowym 5A służy do przetwarzania wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA, klasą 0,5 przy 5VA oraz klasą 1 przy 10VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm. Przekładnik jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 20mm x 20mm, 25mm x 25mm oraz 30mm x 10mm.