Модель: T-XMER623040300/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XMER623040300/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 300A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA, 0,5 przy 5VA oraz 1 przy 10VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 20mm x 20mm, 25mm x 25mm oraz 30mm x 10mm.