Модель: T-XMER623040250/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040250/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 250A oraz prądem wyjściowym wynoszącym 5A. Urządzenie posiada otwór wewnętrzny o średnicy 30,5mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 20mmx20mm, 25mmx25mm oraz 30mmx10mm.