Модель: T-XMER623040200/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, średnica wewnętrzna 30,5mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 200A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 20x20mm, 25x25mm oraz 30x10mm.