Модель: T-XMER623040200/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, średnica otworu 30,5mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER623040200/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 20mm x 20mm, 25mm x 25mm oraz 30mm x 10mm.