Модель: T-XMER503050600/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 600 A na prąd wyjściowy 1 A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10 VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15 VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26 mm oraz przystosowany jest do montażu na szynach prądowych o wymiarach 25x15 mm lub 30x10 mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio w układzie pomiarowym.