Модель: T-XMER503050400/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o natężeniu 400A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 12,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 26mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm.