Модель: T-XMER503050300/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050300/5A
Опис
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER5030
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Element wyposażony jest w otwór o średnicy wewnętrznej 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm. Konstrukcja przewiduje montaż przykręcany, zapewniający stabilne połączenie w układzie pomiarowym.