Модель: T-XMER503050125/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050125/5A
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Przekładnik posiada otwór o średnicy wewnętrznej 26mm i jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 25mmx15mm oraz 30mmx10mm.