Модель: T-XMER503050100/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503050100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 100A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 26mm, co pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25mmx15mm oraz 30mmx10mm.