Модель: T-XMER503030600/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030600/5A
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm.