Модель: T-XMER503030400/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz klasą 1 przy maksymalnym obciążeniu 6,25VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Element posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 25mm x 15mm lub 30mm x 10mm.