Модель: T-XMER503030300/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030300/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w klasie dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz w klasie 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na szynie prądowej o wymiarach 25x15mm lub 30x10mm. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 26mm. Element można instalować poprzez przykręcenie lub wykorzystując opcjonalne akcesoria do montażu na szynie DIN.