Модель: T-XMER503030150/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER503030150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 25x15mm lub 30x10mm, przy zachowaniu średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 26mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z możliwością rozbudowy o opcjonalny montaż na szynę DIN.